Македоника Литера

„Мaкедоника литера" на Саем на книгата 2021 година

   
   
   Саемот на книгата на „Mакедоника литера" започнува од 1 септември до 15 септември 2021 година. Истиот важи за online нарачки и на штандот на „Maкедоника литера" од 8 септември до 14 септември во СЦ „Борис Трајковски".
   Саемскиот каталог на книгите на "Македоника литера" важи од 1 септември до 15 септември. По оваа цена книгите може да си ги нарачате уште од денес па до крајот, а истите цени ќе важат и на НАШИОТ ШТАНД на Саемот на книгата во Спортскиот центар "Борис Трајковски" .
За сите наши читатели кои нема да го посетат саемот, овозможуваме online нарачки на книгите ПО МНОГУ ПОВОЛНИ САЕМСКИ ЦЕНИ, кои ќе бидат исти и на нашиот штанд на саемот, веќе од денес, со опција за бесплатна достава.
Саемскиот ценовник може да се погледне на следниот линк: https://cutt.ly/fWEMsQr
Пишете ни во порака или пак на нашата е-адреса Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., или пак, ве чекаме на дружба на Саем.