Македоника Литера

Е-САЕМ НА КНИГАТА НА „МАКЕДОНИКА ЛИТЕРА"

Е-САЕМ НА КНИГАТА НА „МАКЕДОНИКА ЛИТЕРА"

Во периодот од 7 до 15 септември нашата издавачка куќа ќе организира e-саем на книгата. Повторно најавуваме ниски цени за квалитетнни книги и секако, бесплатна достава на истите под поволни услови. Целосниот саемски ценовник е достапен на следниот линк https://cutt.ly/5fz0nbK

За нарачки во износ над 400 денари, доставата е БЕСПЛАТНА до базата на карго или препорачано по пошта, за нарачки над 600 денари доставата е БЕСПЛАТНА до врата, а за нарачки над 1.500 денари одобруваме ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!!! Со секоја нарачка – мал подарок!

Порачка на книги може да направите на емаил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. , Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ; преку фејсбукстраницата: https://www.facebook.com/makedonikaknigi/

Нашиот каталог е достапен и тука - КЛИК

Настан на социјалната мрежа Facebook -КЛИК