Македоника Литера

Новогодишен е-саем на книгата на „Maкедоника литера"

 
   
    Нашата издавачка куќа под мотото „ За нова година полна со убави приказни" органзиира тродневен новогодишен е-саем на книгата на „Maкедоника литера"
Погледнете го САЕМСКИОТ КАТАЛОГ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК
а и целосниот ценовник на сите наши книги со намалени цени
   Нашиот е-саем ќе трае еден викенд, од 11.12. до 13.12.2020. Нарачајте ги вашите книжевни желби 
За нарачки во износ над 700 денари доставата е БЕСПЛАТНА до базата на карго или препорачано по пошта, за нарачки над 1.000 денари доставата е БЕСПЛАТНА до врата, а за нарачки над 1.500 денари одобруваме ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!!!
Порачка на книги на email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. и на нашата фејсбук страница со порака
https://www.facebook.com/makedonikaknigi